Přípravné utkání 2021/2022: TJ Krásný Dvůr - TJ Sokol Bečov nad Teplou 2:1 (1:0)

25.07.2021 08:42

K prvnímu přípravnému utkání nastouil tým Krásného Dvora proti Bečovu nad Teplou. Tedy soupeři, který nastupuje v okresním přeboru Karlových Varů. V letním přestupovém období došlo v kádru domácích k velkým změnám. Přípravné utkání v úmorném vedru tedy bylo první zkouškou nově vznikajíícho týmu. V čase dovolených tým sice nebyl kompletní, ale základní osa byla pohromadě. Soupeř působil malinko kompaktnějším dojmem, bylo znát, že spolu hráči nastupují dlouhodobě. Domácí se však nedali zahanbit a úvod utkání i přes některé nedostatky v mezihře patřil spíše krásnodvorským. Ti se dostali do vedení po vlastní brance soupeře, když dezorientovný hostující obránce poslal míč za záda bezmocného brankáře. Do druhého poločasu však vstoupil domácí tým vlažně a trestem byla brzká vyrovnávající branka. Nutno podotknout i že v tomto případě se jednalo o branku vlastní. Na tečovanou ránu brankář Neček i přes veškerou snahu nedosáhl. Naštěstí pro domácí se jim podařilo strhnout vedení zpět na svou stranu. Štěpán Jančík trefil nádhernou ranou k tyči a domácí měli znovu navrch. Poté se v zahazování jasných šancí předháněla domácí dvojice Kotrc - Gheorghita. Skóre mohlo pro domácí narůst do bezpečných rozměrů, ale šance se musí nejdříve proměnit. To se nestalo. Potrestání mohlo přijit v poslední desetiminutovce, když hostující hráč neuvěřitelně vykopl míč v jasné šanci z brankové čáry. Do konce utkání se již na skóre nezměnilo a utkání skončilo výhrou Krásného Dvora 2:1.