Pětiminutovka hrůza potopila Krásný Dvůr

29.08.2021 07:06

Ve 4. kole krajské 1.B třídy nastoupili fotbalisté Krásného Dvora před domácími fanoušky v rozdílném rozpoložení než jejich soupeř ze Strupčic. Zatímco hosté se po třech výhrách vyhřívali na čele tabulky, domácí byli po dvou dosavadních porážkách (utkání proti Duchcovu mají odloženo) v tabulce mezi odpadlíky. Papírové předpoklady tedy vyznívaly jasně v neprospěch krásnodvorských fotbalistů. Předpoklad je jedna věc, realita druhá. Krásnodvorští nehodlali být milým hostitelem, který hostům přibalí výhru na cestu jen tak. První poločas byl z jejich strany velmi dobrý. Hosté se příliš neprosazovali, pokud se brance dostali, vše vyřešil opět vynikající brankář Petr Králík. Fotbal se ovšem hraje na branky a ty po hříchu při největších domácích šancích nepřišly. Domácí tedy odehráli i svůj třetí zápas v sezóně bez branek. Do druhého poločasu šli s jasným cílem. Neinkasovat jako první. Bohužel přišla pětiminutovka hrůzy, kdy po hloupých a zbytečných chybách vstřelili hosté v rozmezí 53. až 58. minuty tři branky. Jako okamžitá vzpruha domácího sebevědomí zafungovalo snížení skóre z kopačky Jakuba Jančíka, který využil nedůrazu strupčické obrany. O několik minut později mohlo být pro domácí ještě veseleji. Vejražka tečí překonal brankáře Kos. Radost však zakalil pomezní rozhodčí zdvihnutým praporkem signalizujícím postavení mimo hru. V tu dobu již domácí hráli v podstatě vabank. Po přeskupení jednotlivých řad a posílení ofenzivy se statečně hnal za dorovnáním nepříznivého skóre. Jako těžký direkt tak zapůsobila 79. minuta, kdy hosté zvýšili opět na tříbrankový rozdíl. Do konce utkání se pak již na skóre nezměnilo a krásnodvorský tým si na šanci na první body v sezóně musí počkat do dalších zápasů. 

 

TJ Krásný Dvůr - SK Strupčice 1:4 (0:0)

Branka: 60. Jančík Jakub

Králík Petr - Hrouda Marián, Laštovka Martin (K), Jančík Štěpán, Barták Stanislav - Koval Filip (86. Brom Marián), Kotrc Václav, Cibulka Jaroslav, Vejražka Jan (69. Gazdag Zdeněk) - Jančík Jakub, Panc Petr