Kouzla brankáře Králíka krásnodvorským nestačila

22.08.2021 18:58

Po úvodní porážce 0:2 s fotbalisty Meziboří odjížděl tým Krásného Dvora do Oseku s jasným cílem. Připsat si první body do tabulky. Odhodlání zabodovat nezlomil ani fakt, že krásnodvorským před zápasem postupně vypadla hned čtveřice hráčů ze základní sestavy. Bohužel tento fakt se na začátku utkání promítl více, než by si hostující družstvo chtělo před zápasem připustit. Domácí působili kompaktnějším dojmem a hostující tým přehrávali ve všech směrech. Bezbrankové skóre na obou stranách zůstávalo především díky neuvěřitelnému výkonu brankáře Petra Králíka. Po jeho zákrocích domácí střelci jen nevěřícně kroutili hlavou. Minimum šancí, ke kterým se hostující tým během prvního poločasu dostal, měli spíše platonický charakter. Zlom zápasu přišel v 54. minutě, kdy si domácí střelec patrně pomohl při zpracování míče rukou a vsítil úvodní branku. V tu chvíli padla na hostující tým viditelná nervozita a množství chyb začalo ze strany krásnodvorských narůstat. To se promítlo černou třinátiminutovkou, kdy domácí odskočili o další čtyři branky. Jedna z branek bohužel patří do kategorie vlastních. Obránce Barták se snažil odkopnout míč před nabíhajícím útočníkem a míč uklidil bezpečně do vlastní sítě. Tentýž hráč uzavřel skóre utkání na konečných 6:0 pro domácí. I tentokrát se ke smůle hostujícího týmu jednalo o vlastní gól.